Contact

Intotdeauna aproape de dumneavoastra, prin agentiile proprii si partenere.
Contact
Ne puteti contacta completand formularul de mai jos.
Nume complet:
Telefon:
Adresa email:
Mesaj:
Bucuresti

AEROTRAVEL BUSINESS PLUS LUFTHANSA CITY CENTER
Str. Mantuleasa nr.31, et.1, Sector 2, Bucuresti, Romania
Tel: +40 (0) 21 316 73 06
Fax: +40 (0) 21 316 73 08
E-mail: bucuresti@aerotravel.ro
Brevet de turism
Licenta de turism

AEROTRAVEL LUFTHANSA CITY CENTER
Bld. Nicolae Balcescu nr.26, Sector 1, cod postal: 010054
Tel: +40 (0) 21 313 74 85
Fax: +40 (0) 21 312 89 77
E-mail: bucuresti2@aerotravel.ro
Brevet de turism
Licenta de turism

Sibiu

AEROTRAVEL LUFTHANSA CITY CENTER
Str. Nicolae Balcescu nr.17 Sibiu, jud. Sibiu, Romania
Tel: +40 (0) 269 218 140
Fax: +40 (0) 269 213 526
E-mail: sibiu@aerotravel.ro
Brevet de turism
Licenta de turism

Timisoara

AEROTRAVEL LUFTHANSA CITY CENTER
Str. Piatra Craiului nr.3, Timisoara, jud. Timis, Romania
Tel: +40 (0) 256 292 960
Fax: +40 (0) 256 292 958
E-mail: timisoara@aerotravel.ro
Brevet de turism
Licenta de turism

Cluj Napoca

AEROTRAVEL LUFTHANSA CITY CENTER
Str. Horea, nr.1, Cluj Napoca, jud. Cluj, Romania
Tel: +40 (0) 264 536 926
Fax: +40 (0) 264 536 940
E-mail: cluj@aerotravel.ro
Brevet de turism
Licenta de turism

Oradea

AEROTRAVEL LUFTHANSA CITY CENTER
Str. Independentei nr. 1, Oradea, jud. Bihor, Romania
Tel: +40 (0) 259 406 642
Fax: +40 (0) 259 406 640
E-mail: oradea@aerotravel.ro
Brevet de turism
Licenta de turism

Brasov

AEROTRAVEL
Matei Basarab nr. 2, et. 3, Brasov, Romania
Tel: +40 (0) 268 424 435
Fax: +40 (0) 268 424 438
E-mail: brasov@aerotravel.ro
Brevet de turism